חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חלבת 'בארכה' בחינוך לתזונה מדודה

חלבת 'בארכה' בחינוך לתזונה מדודה (הגדל)

חלבה מכילה את היתרונות והערכים התזונתיים הטובים של שומשום אמיתי. העוסקים בתזונה, רואים בה את התחליף האולטימטיבי לחטיפים מתוקים אחרים ושצריכה מדודה ונבונה שלה מועילה ויעילה. הבעיה באריזות החלבה הקיימות היא -  שאנחנו "מיישרים"!

 

בארכה, מותג האוכל האותנטי המוביל בישראל, ממשיך בפיתוח השונה והמיוחד כ"כ של הקטגוריה ואחרי השקת "חלבה בקטנה" – חטיפי חלבה בני 99 קלוריות בלבד, ממשיך בהשקת מוצרים ובחינוך השוק לאכילה מדודה ונבונה של חלבה.

 

לראשונה בישראל בתחום החלבה, מושקת חלבה המגיעה כשהיא פרוסה לפרוסות. הפרוסות, מאפשרות אכילה של כמות מדוייקת ומדודה- כגודל הפרוסה בלבד. לא צריך לחתוך. לא צריך ליישר. הכל פשוט, נקי ופשוט.

 

יתרה מזו, לראשונה, החלבה, מגיעה בתוך מגשית אירוח (בדומה למגשיות עוגה) המקנה לה מראה מהודר ואסתטי, כך שבנוסף לפרוסות, היא מהווה אפשרות טעימה במיוחד לכיבוד אורחים ולהגשה כקינוח.

 

כאמור, ההצעה של בארכה ליהנות בצורה מושכלת מהחלבה, אינה נחלת פרוסות הרולדה בלבד. לאחרונה, השיקה החברה בהצלחה את חטיפי "חלבה בקטנה" – חטיפי חלבה ב- 3 טעמים, ארוזים אחד אחד, כאשר כל חטיף הינו בעל 99 קלוריות בלבד.

 

איברהים באשיר, מנכ"ל ובעלים של 'רושדי תעשיות' יצרני מותג בארכה: "החזון שלנו הוא להפוך את החלבה למתחרה רציני בעולם החטיפים וכתחליף לכל אותם חטיפים מתוקים, אשר בניגוד לחלבה, אינם מכילים ערכים תזונתיים טובים כלל. כעת עם השקת מוצרים החדשים, המאפשרים צריכה נבונה של החטיף, אנו מאמינים כי הקטגוריה כולה תצמח בצורה מרשימה".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד