חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מלכת היופי במיל' לירן כוהנר נבחרה כדוגמנית הבית של רשת גלי

הדוגמנית ומלכת היופי במיל' לירן כוהנר, נבחרה כדוגמנית הבית של רשת גלי,  להוביל את קמפיין אביב - קיץ  2013. כוהנר, תככב בקמפיין לצד דוגמנים נוספים. עבור קמפיין אביב קיץ 2013 תקבל 40 אלף ₪.

 

יהודה אלבז , מנכ"ל  קבוצת בריל, המפעילה בישראל את רשת גלי,  מסר : " האסטרטגיה הפרסומית לעונה הקרובה מתבססת על קמפיין רחב הפונה לקהלים שונים: נשים, גברים, בני נוער, ילדים ומשפחות ועל כן נבחרו מספר רב של דוגמנים/ות. יחד עם זאת החלטנו שאת הקמפיין תוביל דמות ידועה ובחרנו במלכת היופי לשעבר לירן כוהנר, הנחשבת לאחת הדוגמניות המצליחות בישראל, היא נחשבת כאייקון אופנה ועצם היותה מלכת יופי של ישראל בעבר מעצימה את ערכי המותג של רשת נעלי שהינה רשת ישראלית מוכרת ואהובה".

לדבריו: "לירן כוהנר מזוהה עם ערכי המותג גלי: ישראלי, מצליחה,  איכותית  ואופנתית,  ערכים העולים בקנה אחד עם ערכי הרשת, שמזה עשורים רבים מצליחה להוביל בישראל את שוק הנעליים לכל המשפחה במחירים שווים לכל נפש".

 

הקמפיין בכיכובה  של לירן כוהנר, יערך ע"י משרד הפרסום ענבר מרחב ניסן, הוא יעלה  לקראת השקת הקולקציות החדשות, בסוף  חודש מרץ 2013, בהשקעה  הנאמדת בכ – 3 מיליון ₪. הקמפיין כולל  פרסום בעיתונות ארצית, מגאזינים, קטלוג, ,  פעילות ברשת החברתית ושלטים בנקודות המכירה. כמו כן תערוך רשת גלי קמפיין אינסטגרם רחב.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד