חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מינוי נועם אופיר ומשה קרסיק כסמנכ"לי דיגיטל בראובני פרידן

זיו קורן וניב חורש, מנכ"לים משותפים בראובני פרידן: "מזה כשנתיים ראובני פרידן הוא משרד פרסום דיגיטלי לחלוטין, כאשר הקריאייטיב והתקציבאות מנוהלים ע"י הצוותים האורגניים, כשלצידם צוות של 10 מומחי דיגיטל בתחומים השונים. קרסיק ונועם מובילים את תחום הדיגיטל במשרד בשנתיים האחרונות והתוצאות המצוינות מדברות בעד עצמן. הדיגיטל הוא אחד ממנועי הצמיחה החשובים שלנו והמינוי של קרסיק ונועם לסמנכ"לים הוא הבעת אמון בהם ובדרך שלהם"

 

משה קרסיק, שמונה כסמנכ"ל קריאטיב דיגיטל, הצטרף לראובני פרידן לפני ארבע שנים והוא אחד מאנשי הדיגיטל הותיקים והמנוסים בישראל, עם 12 שנות נסיון. בעבר היה ממקימי מקאן דיגיטל, מנהל קריאיטיב ב- Y&R Interactive וסמנכ"ל קריאטיב באקספרט. קרסיק הוא ממובילי המהפכה הדיגיטלית של castro, המותג המוביל בישראל ברשתות החברתיות, וחתום על מהלכים חדשניים רבים למזרחי טפחות, HOT, מי עדן, קרולינה למקה ועוד.

 

נועם אופיר, שמונה כסמנכ"ל מדיה דיגיטלית, הצטרף לראובני פרידן לפני שנתיים, לאחר שנים של התמחות בתחומי המובייל והפרפורמנס. אופיר הקים את EffectiveNet - מערכת ניהול פרפורמנס ייחודית המרכזת את כל רשתות השותפים המובילות בישראל תחת קורת גג אחת, ומעניקה שירותי פרסום מבוסס תוצאות. אופיר מנהל גם את מחלקת ה-google בראובני פרידן, שנפתחה לאחרונה לאחר חתימה על הסכם שיתוף פעולה עם גוגל ישראל.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד