חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

זואי סלדנה בפרסומת ללוריאל

זואי סלדנה בפרסומת ללוריאל (הגדל)

נבחרת החלומות של המותג לוריאל פריז מורכבת מכוכבות בינלאומיות ומובילות דעה המגיעות מכל קצוות העולם ומייצגות את הפנים השונות של היופי וביניהן: ג'וליאן מור, ג'ניפר לופז, פרידה פינטו, אווה לנגוריה, בלייק לבלי, ג'יין פונדה, ריאן ריינולדס, לטיסיה קסטה ועוד.

לדברי סיריל שאפוי, נשיא לוריאל פריז: "זואי, מדהימה אותי עם הסגנון השופע והיופי החתולי שלה. היא מחוברת לערכים שגדלה עליהם ולא מפחדת לומר את דעתה. זואי מגלמת כוח עצום ונשיות אסרטיבית- עם גזרת הרקדנית המעוצבת שלה, הקסם הממגנט והאלגנטיות העדינה. זואי מצטרפת למשפחת לוריאל פריז, ואנחנו גאים ומברכים אותה לרגל הצטרפותה לשורותינו."

זואי סלדנה, היא ההתגלמות של כוכבת אמיתית בהוליווד, וידועה ביותר בתפקידה כנייטירי בסרט המדע הבדיוני שובר הקופות "אוואטר", ויצרה לעצמה מוניטין כשחקנית בין לאומית מגוונת ומכובדת, באמצעות ליהוק מלא תשוקה למגוון רחב של תפקידים. היא גם בידלה את עצמה בעזרת מראה נשי ייחודי, מבט מבריק, ויציבה גבוהה ואתלטית. זואי נולדה לאם פורטוריקנית ולאב דומיניקני בשנת 1978, והיום אישיותה הנועזת הופכת להיות דוברת חדשה של לוריאל פריז.

זואי מציינת "כשגדלתי, למדתי להאמין שאני מסוגלת לעשות כל דבר שגבר יכול לעשות. הפילוסופיה של המשפחה עיצבה את מי שאני היום, וזוהי אמונה שתלווה אותי לכל אורך חיי. כדוברת של לוריאל פריז, היכולת לומר "כי מגיע לי הטוב ביותר" היא חשובה מאוד עבורי. אני רוצה לשתף בערך הזה עם נשים אחרות כדי שהן יוכלו לקבל אותו ולצאת לחיים בביטחון. אני נרגשת להצטרף למסע היופי הזה עם מותג כל כך מעורר השראה."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד