חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מטרופולין יוצאת בקמפיין פרסום נרחב באזור השרון

חברת התחבורה הציבורית מטרופולין עולה בימים אלו בקמפיין מדיה ופרסום נרחב באזור השרון. הקמפיין שייעלה בערי השרון, באמצעות משרד הפרסום ברזני לוי וטל פלוסקר מחברת "KISS MARKETING", יועצת השיווק של מטרופולין, יתמקד במסר: "זמן טוב לנסוע באוטובוס" ויודגש באמצעות מס' פניות ממוקדות מתחלפות שייקחו חלק בקמפיין, כגון: זמן טוב ללמוד סינית (פנייה לאנשי עסקים), זמן טוב להתעדכן בבורסה (פנייה לאנשי שוק ההון), זמן טוב להתכונן למבחן (פנייה לסטודנטים), וכו׳. מטרת הקמפיין היא להבליט את יתרונות הנסיעה בתחבורה הציבורית בכלל, ובמטרופולין בפרט, ולמשוך קהלים נוספים לנסיעה בקווי מטרופולין בדרום ובשרון.

הקמפיין בעלות של כחצי מיליון ₪ יקיף מדיות מרכזיות ובולטות, ביניהן: פרסום בטלוויזיה, תחנות הרדיו- רדיוס ואקו 99, עיתונות מקומית בשרון, שלטי חוצות בערי השרון, עורפי האוטובוסים ומדיות נוספות.

שרון שביט אגם, סמנכ"ל הלקוחות של מטרופולין: "נסיעה במטרופולין היא הנסיעה הנוחה והיעילה ביותר עבור מגוון רחב של קהלים - אנשי עסקים, סטודנטים, גמלאים, בני נוער וכו׳. כולנו מחפשים את השעה הנוספת ביום להספיק לעשות דברים שלא הספקנו או לעשות דברים חדשים שתמיד רצינו לעשות. הזמן הזה, זה בדיוק חלון הזמן שהנסיעה באוטובוס מאפשרת. האוטובוסים של מטרופולין מצוידים היום באינטרנט אלחוטי, ובחלקם אף שקעי USB, ומגשים נשלפים למחשב נייד, שדרוגים המאפשרים לנוסע לבחור כיצד לנצל באופן המרבי את זמן הנסיעה – לעבודה, לקריאה, ללמידה וכו'. מסקרים שערכנו עולה כי כשאתה מעניק לנוסע חווית נסיעה נעימה, נוחה, מאובזרת ונגישה, הוא מצביע ברגליים, נוטש את הרכב הפרטי ועובר לנסיעה בתחבורה ציבורית, שאפשר ליהנות ממנה ולנצל את זמנה באופן מירבי".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד