חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הסכם חסות בין מיזונו לבין איגוד הכדוריד בישראל

בימים אלו, נחתם הסכם חסות בין מותג הספורט היפני MIZUNO ובין איגוד הכדוריד בישראל. ההסכם שנחתם, עוסק בהנעלת נבחרות ישראל בכדוריד. הנעל שנבחרה להיות הנעל הרשמית של הנבחרות, במסגרת ההסכם,  היא הנעל המובילה  WAVE STEALTH.

הסכם החסות כולל את כל נבחרות ישראל: גברים, נשים ונוער. שווי החסות נאמד בכ-100,000 ₪ ופעילותו תתפרס על פני השנים 2014-2016. 

לדברי המנהלת המקצועית של מותג MIZUNO בישראל, קרין שחר: "MIZUNO מובילה בעולם בתחום האינדור בכלל והכדוריד בפרט, עם קבוצות ושחקנים מובילים ואך טבעי מבחינתנו, לטפח גם בישראל תחומי ספורט אלו".

יו"ר איגוד הכדוריד, דורון שמחי מסר כי: " MIZUNO הינו מותג בינלאומי מוביל ומצליח, וטבעי הוא שנצעד יד ביד בדרך להישגים. לכבוד הוא לענף הכדוריד להיות בין גופי ספורט עולמיים מובילים אשר MIZUNO נותנת להם את חסותה, ואני מברך על כך".


מותג הביגוד ונעלי הספורט היפני MIZUNO, משווק בארץ בחנויות ספורט וורטהיימר ובחנויות מובחרות. המותג MIZUNO מוביל את תחום האינדור בכלל והכדוריד בפרט בעולם כולו. שיתוף הפעולה עם איגוד הכדוריד מצטרף לשיתוף הפעולה עם איגוד הכדורעף ועם קבוצות מובילות נוספות בתחום האינדור.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד