חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שחקן הכדורגל יאיא טורה נבחר כשגריר מותג הרכב ניסאן

שחקן הכדור רגל יאיא טורה, מהטובים בעולם והקשר של קבוצת מנצ'סטר סיטי, נבחר בימים אלה  כשגריר העולמי של מותג הרכב ניסאן.

טורה,  נבחר לכדורגלן השנה 3 פעמים ברציפות בליגת חוף השנהב באפריקה ומשמש כקשר אחורי של קבוצת מנצ'סטר סיטי,  האגדית. משחק בעמדת הקשר האחורי במנצ'סטר סיטי ובנבחרת חוף השנהב, מתבלט בזכות יכולותיו הפיזיות הגבוהות וכישוריו המופלאים עם הכדור, כמו גם  טווח מסירה מגוון.

טורה מצטרף לשורת שגרירי ניסאן העולמית בליגת האלופות, הכוללת בין היתר את הקשר של ברצלונה וספרד Andres Iniesta ומגן ברזיל Thiago Silva.

שגרירי ליגת האלופות של ניסאן, יפעלו למען מטרה מרכזית: שיפור חווית אוהדי הכדורגל, באמצעות מגוון פעילויות הכוללות בין היתר גם את התחרות השבועית. בנוסף, יככב טורה בקמפיין רחב היקף בטלוויזיה ובשילוט חוצות, לקראת ליגת האלופות שתתקיים בפברואר 2015.


לדברי טורה: "אני גאה לקחת חלק ולשמש כשגריר ניסאן בליגת האלופות, בחסות גביע אורנג' של אפריקה הלאומית. היה לי מזל רב בניצחונות רבים במהלך הקריירה שלי, אך גביע אורנג' של אפריקה הלאומית תמיד היה היעד שלי כאפריקאי. אני מצפה מאוד להתחיל בשיתוף הפעולה עם ניסאן ולסייע להם להביא את ההתרגשות סביב שני הטורנירים הפנטסטיים, למעריצים ברחבי אפריקה והעולם כולו".

כשגריר ניסן החדש באפריקה, ישחק יאיא בתפקיד מפתח בגביע אפריקה של אורנג', על מנת להביא חיבור נוסף של אוהדי הכדורגל למותג ניסאן ויצירת התרגשות וציפייה גדולה סביב דגמי המותג.

לדברי רואל דה פריס, סמנכ"ל אגף השיווק הגלובלי של ניסאן: "חברת ניסאן שמחה על הצטרפותו של יאיא טורה לצוות השגרירים של ניסאן. טורה הוא שגריר מושלם למותג,  בעל כישורים מופלאים המשלבים קצב, כוח ויכולת טכנית גבוהה מאוד באדם אחד, התואמים את ערכי ניסאן, הבאים לידי ביטוי ברכביה.

ניסאן מוטור בע"מ, הינה חברת הרכב השנייה בגודלה ביפן והיא חלק מקבוצת ניסאן ורנו. החברה פועלת עם למעלה מ-244,500 עובדים ברחבי העולם ומוכרת כ- 5.2 מיליון כלי רכב בשנה, בהכנסות של כ-105 מיליארד דולר נכון לנתוני שנת 2013.


 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד