חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קמפיין לרשת הקריאוקי פלאגן אין

קמפיין לרשת הקריאוקי פלאגן אין

לפני כשנה וחצי נפתח בישראל מתחם המוסיקה  PLUGIN  ברמת החייל, שהציע לקהל  קריוקי בחדרים פרטיים. החודש, אוקטובר, עם התרחבות פלאג אין בסניף חדש בראשל"צ וסניף נוסף שיפתח בקרוב ברמת ישי, יוצאת הרשת בקמפיין פרסום ראשון באמצעות משרד הפרסום ברזני - לוי.  

גבי פלנט מנהל השיווק של הרשת: " רשת PLUGIN לקחה על עצמה להטמיע ולהוביל את תרבות הבילוי הייחודית בחדרי קריוקי פרטיים בישראל, וכשאני מסתכל אחורה על השנה המדהימה שעברנו מאז ההשקה, ועל הקמפיין הנוכחי, אין לי ספק שאנחנו בדרך הנכונה"

 הקמפיין בעלות של מיליון ₪ כולל סרטון פרסומת בהפקת חברת פיינשמייקר תחת הקונספט – אי אפשר להסביר מה קורה בפלאג אין, עם אנימציה מושקעת בעיצובו של ישראל ברסלב ומוזיקה מקורית שנכתבה על ידי אסא רביב. הסרטון יעלה במשך כשבועיים בערוצי הטלוויזיה המסחריים וברחבי הדיגיטל.  

ענת ועודד גולן, בעלי רשת PLUGIN – " כשפתחנו את פלאג אין, מה שעמד לנגד עיננו הוא להביא לקהל חוויה יוצאת דופן שהיא הרבה מעבר לבילוי רגיל, והתגובות שאנחנו מקבלים מהמבקרים במקום בין אם לאירועים גדולים או ערב אינטימי בין חברים, מראים לנו שהצלחנו לעשות כך.  אנחנו שמחים שאחרי כשנה וחצי עם סניף חדש וסניף נוסף בדרך ובאמצעות הקמפיין החדש, רבים אחרים יתוודעו למקום וייהנו מהקסם גם הם"   

קרדיטים:

משרד פרסום – ברזני- לוי

מנהל קריאייטיב – ליאור נויפלד

ארטדיירקטור- רועי מירון

סמנכ"ל לקוחות – מריה קניגין

סופרוויזר – דנה דריגוב

חברת הפקה – פיינשמקר

מפיק ראשי – איתמר כהן

מפיקה בפועל – איריס בצלאל

במאי – רוני קליינר

מעצב – ישראל ברסלב

אנימטור – ספי גיגו

מוסיקה – אסא רביב 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד