חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Cal תעניק חסות לנבחרת ישראל בכדורגל

חברת כרטיסי האשראי Cal תעניק חסות לנבחרת ישראל בכדורגל למשחקי אליפות אירופה -  יורו 2016 ולנבחרת הצעירה במסגרת אליפות אירופה 2015. במסגרת ההסכם ל-Cal יינתנו הטבות פרסומיות וקידום מכירות לחברה: הופעת לוגו החברה בפרגוד הראיונות, מיתוג האצטדיון ותא הכבוד שכולל הצבת שלטי החברה. בנוסף שילוב חומרי פרסום באתר התאחדות וחוברת המשחק.

דורון ספיר, מנכ"ל Cal: "ההחלטה לתמוך בפעילות הנבחרת הלאומית של ישראל היא החלטה טבעית היות שחברת Cal, כרטיסי אשראי לישראל, כשמה כן היא -מחוברת להוויה הישראלית  ולמה שמייצג את ישראל . ההחלטה לאמץ את הנבחרת, כמו גם ההחלטה לתמוך בספורטאית האולימפית, ירדן ג'רבי, מסמלת את התקווה להצלחה וחתירה למצוינות. אנחנו גאים על ההסכם החדש ומאמינים בנבחרת ישראל".

מנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר: "אנו רואים חשיבות גדולה וכבוד רב בבחירה של חברת Cal  להצטרף לרשימת נותני החסות של נבחרות ישראל. אני מאמין כי זאת תחילתו של מסע משותף ארוך, שיסייע רבות לנבחרות ישראל והלוואי שגם יאפשר לנו לחגוג יחד הצלחות גדולות. ההתאחדות לכדורגל פועלת כל העת לטובת הכדורגל, והסכמים מהסוג הזה ועם שותף בסדר הגודל הזה הם לא רק הבעת אמון בנו, אלא גם הצהרת שותפות לדרך".  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד