חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הזמרת ריטה נבחרה לפרזנטורית רויאלטי

הזמרת ריטה נבחרה לפרזנטורית רויאלטי

רשת התכשיטים והשעונים ROYALTY בחרה את הזמרת והיוצרת ריטה לשמש כפרזנטורית של המותג ולהוביל את קמפיין הפרסום של הרשת.

במסגרת החוזה שנחתם, סוכם כי עבור הקמפיין תקבל ריטה כ- 600,000 שקל לשנה. הקמפיין של רשת ROYALTY בכיכובה יעלה במהלך חודש אפריל הקרוב, עם השקת קולקציית אביב קיץ 2015 ויכלול סרטון פרסומת, מודעות בעיתונים, מגזינים, אינטרנט ועוד. ריטה תחליף את מירי בוהדנה, מי שכיכבה בעשור האחרון בקמפיין של הרשת.

 

אורי פלח בעלי הרשת ציין כי: " אנחנו מודים למירי בוהדנה על תקופה נפלאה בה לוותה אותנו והיתה הפנים של החברה. אין ספק שחלק מהצלחתה של רויאלטי בשנים האחרונות היא תודות למירי, שיחד איתנו הפכה את הרשת לפופולרית ומובילה בתחומה. מירי תמיד תהיה חלק ממשפחת רויאלטי ואנחנו אוהבים ומחבקים אותה.הבחירה בריטה כפרזנטורית הרשת נעשתה מתוך מחשבה והבנה שהיא אישה מעוררת השראה, אמנית המייצרת חיבור בין אנשים באמצעות מוזיקה וקריירה של 25 שנה. אין לי ספק שריטה היא מודל חיקוי לנשים".

 

עוד ציינו ברשת כי, ריטה משקפת את הערכים של המותג היא נשית, בינלאומית קלאסית ואופנתית, ודואגת לשלב קריירה מצליחה ומשפחה. גם ריטה כמו ROYALTY אהודה ומוכרת בכל רחבי הארץ ונתפסת כבעלת יופי ייחודי ואיכותי. אנו שמחים על שיתוף הפעולה בין ריטה ל ROYALTY ומברכים אותה על כניסתה למשפחה.

 

תקציב הפרסום של הרשת לשנת 2015, צפוי לעמוד על כ 7.5 מיליון שקל גידול של כמיליון שקל לעומת שנה קודמת.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד