חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רותם סלע נבחרה לפרזנטורית של KAZA

רותם סלע לקסטרו. צילום: דודי חסון

הקמפיין הראשון בכיכובה של רותם סלע יצטלם בימים הקרובים, ויעלה כבר במהלך חודש מרץ בו תוצג הקולקציה החדשה של KAZA. הקמפיין יתפרש על פני כל השנה ויוצג בערוצי הטלוויזיה, העיתונות והאינטרנט בהיקף של כ- 6 מיליון ₪, באמצעות פרסום זרמון גרופ. 

 

מוש סארגה, בעלי החברה: "רותם היא דמות אהובה. השילוב בין היותה מובילה ומצליחה, ובה בעת בעלת הומור עצמי ונגישות, עונה על ערכי המותג של KAZA ששמה לה מטרה להנגיש לציבור איכות ריהוט בינלאומית במחירים שפויים".

 

KAZA רשת רהיטי המעצבים הבינלאומיים, בבעלות מוש סארגה וקובי רווח כוללת ארבעה סניפי ענק בחיפה, צומת סגולה, ראשל"צ וצומת בילו המציגים את מעצבי הרהיטים הבינלאומיים במגוון סגנונות החל מהעיצובים הנורדיים העכשוויים ועד לעיצובים האירופאים המודרניים. הרשת נחשבת ליצרנית וספקית מובילה של רשתות ריהוט מובילות בעולם, מעסיקה מאות עובדים בארץ ובחו"ל, והיא מציגה קבועה בתערוכות הבינלאומיות.

 

המתכונת החדשנית בה פועלת הרשת מציעה עשרות קולקציות של רהיטי מעצבים מאירופה במחירים נגישים, בהתאם למודל המצליח של זארה, והיא מחזיקה במפעלי הייצור של המעצבים הממוקמים בפולין ורומניה, דבר המעניק לה להעניק למגוון לקוחותיה את החדשנות והייחודיות המזוהים עם המותג: שינוי והתאמה מיידית של הקולקציות לטרנדים החדשים, גמישות באספקה מהירה ותמחור בשיטת מחיר ישיר מהיצרן לצרכן – דבר החוסך לצרכן עשרות אחוזים של פערי תיווך ומאפשר את יישום המודל בהצלחה רבה.

 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד