חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

28,000 הורדות לאפליקציית הפודקאסטים של אוניברסיטת בר-אילן

28,000 הורדות לאפליקציית הפודקאסטים של אוניברסיטת בר-אילן

אפליקציית הפודקאסטים החדשה של אוניברסיטת בר אילן, "בר דעת" מנגישה את החוקרות והחוקרים של האוניברסיטה במגוון רחב של תחומי מחקר.  נכון להיום יש 28,000, כאשר ברק זמן שמאז ההשקה נרשמו למעלה מ-82,000 האזנות לפודקאסטים במסגרת האפליקציה, מה שמלמד על כך שהמאזינים חוזרים לשמוע יותר מפודקאסט אחד.

 

לאפליקציה הוקלטו 130 חוקרים וחוקרות מובילים מדיסציפלינות שונות באוניברסיטה, כאשר תכני האפליקציה מחולקים לקטגוריות שונות: מדע לשם שינוי, חברה וכלכלה, משפיעים על המחר, חוק וסדר, מזרח קרוב רחוק, מדברים כתובים, עושים רוח, גוף ונפש, משהו היסטורי, ואפילו קטגוריה למאזינים דוברי אנגלית.  

 

נעמה גת, סמנכ"ל השיווק של אוניברסיטת בר-אילן: "בימים של חוסר ודאות, זוהי שעתם היפה של המומחים, ואפליקציית הפודקאסטים החדשה של אוניברסיטת בר-אילן משופעת בהם. אנחנו גאים לחדש וליצור דווקא בימים אלה ערוץ חדשני להעברת הידע האקדמי העצום שלנו לעולם, הכולל תכנים במגוון תחומים כמו מדעים מדויקים, מדעי החיים, מדעי הרוח ומדעי החברה. האפליקציה מיועדת לסקרניות וסקרנים בכל הגילאים המבקשים להעשיר את ידיעותיהם בתחומי ידע שונים".

 

בשנתיים האחרונות עלה השימוש בפודקאסטים בעולם ב-60%, והצפי הוא ל-1.8 מיליארד מאזינים עד 2023. כיום מאזינים למעלה מ-225 מיליון אנשים בכל שבוע. כ-38% מקשיבים לפודקאסטים למעלה מ-5 ימים בשבוע, כאשר 35% מהם מאזינים דרך הנייד. בין התחומים הנשמעים ביותר נמצאים ידע כללי, היסטוריה ומדע.

  

שימוש באפליקציית "בר-דעת", מהווה הזדמנות לרכוש ידע אקדמי מהימן בכל זמן ומכל מקום. אפליקציית "בר-דעת" זמינה לכולם ללא תשלום וניתנת להורדה בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל, כאשר מדי שבוע יתווספו תכנים חדשים מרתקים ואקטואליים. 


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד