חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פנגו תהיה אחת מנותני החסות של מכבי Playtika תל אביב

רועי אלבז ושמעון מזרחי. צילום: צילום: מכבי תל אביב (הגדל)
רועי אלבז ושמעון מזרחי. צילום: צילום: מכבי תל אביב

מכבי Playtika תל אביב גאה לבשר על שיתוף פעולה חדש עם חברת פנגו לעונת המשחקים הקרובה. במסגרת השיתוף פעולה יופק קמפיין מיוחד עם שחקני הקבוצה, פנגו תציע הסדרי חניה מיוחדי לאוהדי הקבוצה, ויתקיימו פעילויות נוספות במהלך העונה, שיקבלו נראות רחבה בפלטפורמות הדיגיטל של מכבי, בתוכנית רשת שונות ופעילות קהילתית.

 

רועי אלבז, מנכ"ל פנגו: "השיתוף פעולה עם מכבי תל אביב זה הגשמת חלום מבחינתי וסגירת מעגל. כמו הרבה ילדים ישראלים, גם אני הייתי מחכה למשחקים בימי חמישי והייתי מעודד אדוק של הקבוצה. אנחנו שמחים וגאים לתרום את חלקינו לספורט הישראלי במיוחד בתקופה זו. אין לי ספק שהחיבור בין שני המותגים הנמצאים בכל בית בישראל הוא נכון ואני בטוח שהחיבור רק יניב תוצאות טובות וחיוביות לשני הצדדים".

 

יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, שמעון מזרחי: "יש בין המותגים הרבה מן המשותף ובהחלט עתיד משותף ומקום לאן להתפתח. אין לי ספק שהשת"פ עם מכבי יסייע לפנגו להפוך למותג גדול עוד יותר ממה שהוא היום ויחד נמשיך לשגשג".

 

 

סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי תל אביב דורון ג'מצ'י: "יש הרבה מאוד פיתוחים לפנגו, ואלמנטים מאוד מעניינים בדרך. חדשנות זה משהו שמעניין אותנו ואנחנו בהחלט שם, ופנגו מכינה הרבה הפתעות בנושא הזה, שיהיה בהצלחה לכולנו בהמשך".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד