חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כאן מצחיקים: שורה ארוכה של קומיקאים מפורסמים הולכים לככב בתוכנית חדשה בתאגיד

סיפורים מהכורסה. תמונה באדיבות כאן. (הגדל)
סיפורים מהכורסה. תמונה באדיבות כאן.

בכל יום ראשון, מ-15.11.2020, בשעה 22:15 בכאן 11 ובדיגיטל

"סיפורים מהכורסה", תוכנית בידור חדשה של כאן 11, מפגישה סוללה חד-פעמית של קומיקאים וסטנדאפיסטים מהשורה הראשונה בישראל: ישראל קטורזה, רשף לוי, גורי אלפי, טל פרידמן, חנה לסלאו, שלמה בראבא, ליטל שוורץ, דב נבון, תם יער, יעל פוליאקוב וגיתית פישר. כל אחד מהם בנפרד מתיישב לפני המצלמה וחולק עם הצופה חוויות אישיות וסיפורים מצחיקים ומרגשים. כל פרק עוסק בנושא או בתקופה מסוימת בחיינו – כבני אדם בכלל וכישראלים בפרט: שירות צבאי, גוף ונפש, עתיד וקדמה, אהבה ויחסים, הורים וילדים, מלחמת המפרץ, אמונה ומסורת, חו"ל, גיל ההתבגרות, עבודה וקריירה.


ב"סיפורים מהכורסה" תשמעו מהקומיקאים המובילים בישראל וידויים מרגשים, פדיחות נוראיות, מחשבות וזיכרונות, ניצחונות ופחדים שכל אחד מאיתנו חווה בחייו וימצא בהם גם את עצמואיך הגיב הנער הרמת-גני גורי אלפי למתקפת הטילים במלחמת המפרץ? איך שלמה בראבא משחק תופסת עם בתו בת החמש? איך הצליח קטורזה שלא להידבק בסארס? והאם יעל פוליאקוב באמת הייתה החיילת הגרועה ביותר בהיסטוריה של  המדינה?


הסיפורים של הקומיקאים משולבים זה בזה, ובסוף מתקבלת תמונה מקורית, מצחיקה ומרגשת של החיים בישראל בעבר, בהווה ובעתיד. לצד הסיפורים שזורים בתוכנית קטעי ארכיון, בהם כאלה שלא שודרו מעולם, המציגים תמונה של ישראל אחרת שחלק מאיתנו אולי עוד מתגעגע אליה.

במאי ועורך: דודי כהן | חברת ההפקה: יואב גרוס הפקות

 

סיפורים מהכורסה" תשודר בכאן 11 ובדיגיטל בכל יום ראשון, מ-15.11.2020, בשעה 22:15.

10 פרקים, משך כל פרק: 30 דקות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד