חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גל אמיתי נבחר להוביל קמפיין לפרויקט LYFE של דן נדל"ן וקבוצת אשטרום

רגע לפני הסגר השחקן והיזם גל אמיתי, שיככב בסרט המדובר "קרב אוויר", בעל בית הספר למשחק "הסטודיו" ובעל בר מצליח בתל אביב (בימים כתיקונם), נבחר לככב בקמפיין לפרויקט המשרדים LYFE של החברות דן נדל"ן ואשטרום נכסים מקבוצת אשטרום,
קרדיט צילום: גבע טלמור (הגדל)
קרדיט צילום: גבע טלמור

הפרוייקט מוקם בימים אלה במתחם ה-BBC בבני ברק.

במסגרת הקמפיין מופק סרט תדמית, בו מגלם אמיתי איש עסקים מצליח העובד במתחם המפואר. את הקמפיין מוביל משרד איוולב מדיה, במאי הסרט הינו עומרי טאוב וחברת ההפקה we lift של קובי ביטר. הקמפיין יקודם בעיקרו בפלטפורמות דיגיטליות מרכזיות.

פרויקט LYFE תוכנן כך שלצד שלושת מגדלי המשרדים, חלקם למכירה וחלקם להשכרה ארוכת טווח, נבנה גם מתחם חוויה ייחודי אשר יציע מלבד שירותים עסקיים, גם שירותי פנאי. .


פרויקט LYFE משתרע על שטח של כ-16 דונם, באזור התעסוקה של בני ברק הנקרא  BBC בצומת המרכזית בין הרחובות בן-גוריון וששת הימים ואכלוסו צפוי במהלך שנת 2022. במסגרתו נבנים כיום שני מגדלים בני 34 קומות ו-36 קומות אשר ישמשו למשרדים ומסחר. השטח הבנוי הכולל של המגדלים ושטחי החניה יעמוד על למעלה מ-200 אלף מ"ר.


גל אמיתי צפוי להופיע על האקרנים לאחר שיפתחו את בתי הקולנוע ב-2 סרטים חדשים – קרב אוויר סרט אקשן תוצרת כחול-לבן בו מגלם אמיתי טייס קרב, ובסרטו של קובי מחט "פול ספיד". בנוסף אמיתי מגלם את דמותו של יצחק רבין בסדרת הפלמ"ח המשודרת בניקולודיאון.


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד