חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף הפעולה החדש של חברת SOLGAR ומיכל ינאי

חברת SOLGAR, חברת תוספי הבריאות מהטובים בעולם, משיקה שיתוף פעולה עם מיכל ינאי היזמית והבעלים של אפליקציית my medi, אפליקציית המיינדפולנס הגדולה ביותר בישראל.

מיכאל ינאי. קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)
מיכאל ינאי. קרדיט תמונה: יח"צ

במסגרת שיתוף הפעולה מושקת בימים אלה הטבה מרגיעה במיוחד, כל מי שירכוש את תוסף התזונה 5-HTP של חברת   SOLGAR יקבל חודש חינם באפליקציית המיינדפולנס my medi של מיכל ינאי. כמו כן, משתמשים קיימים באפליקציה יקבלו את תוסף התזונה של סולגאר במחיר מיוחד.

 התוסף 5-HTP  (5 הידרוקסי טריפטופן) הינו מקור הפקה טבעי לייצור סרוטונין. סרוטונין הינו מוליך עצבי האחראי לוויסות מצב הרוח, ובמחקרים רבים נמצא כי רמות תקינות של סרוטונין, הידוע גם בכינוי "הורמון השמחה", משפיעות באופן נרחב על איכות החיים. אפליקציית my medi של ינאי הינה מיזם חדשני המקנה עבור הלקוחות את האפשרות להתנסות במגוון תרגילי מדיטציה שונים המתאימים לכל גיל וברמה משתנה.


גיא מרקוביץ' סמנכ"ל שיווק בחברת אמברוזיה-סופהרב יבואנית SOLGAR  ישראל: "מדובר בשיתוף פעולה המחבר שני עולמות משלימים ולכן נראה לנו טבעי. הקורונה הביאה עמה מודעות וחיפוש אחר פתרונות טבעיים ושיטות הרפיה, השילוב בין תוסף התזונה הטבעי 5-HTP של סולגאר המיועד להפחתת מתחים ולחצים לשירות המדיטציה המוצע באמצעות אפליקציית my medi, יציע ללקוחות את השילוב האולטימטיבי בין גוף לנפש ויאפשר לבנות אורח חיים בריא יותר- גופני ורגשי ובעיקר איכות חיים גבוהה לאורך זמן".

 

מיכל ינאי יזמית ובעלים my medi"קהל הלקוחות של my medi מחפש את הדרכים הטבעיות לשיפור איכות החיים, החיבור ושיתוף הפעולה עם חברת SOLGAR המובילה בתחומה, צפוי להוסיף נדבך נוסף עבור קהל לקוחותינו שמחפש תמיד את הפתרון הטבעי ומקפיד על איכות בלתי מתפשרת. שילוב המדיטציה היומית עם תוסף תזונה טבעי יעזור בהתמודדות עם אורח החיים הקדחתני וחזרה לשגרה בתקופת הפוסט קורונה."

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד