חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מצחצחים נכון: מאחורי הקלעים של קמפיין השקת מותג מברשות השיניים החשמליות פיליפס Sonicare

יעל סונסינו, מנהלת השיווק של תחום הבריאות האישית בפיליפס ישראל, מספרת אודות הקמפיין של השקת מותג מברשות השיניים החשמליות פיליפס Sonicare בישראל
קורין גדעון, דנית גרינברג ודניאל עמית (הגדל)
קורין גדעון, דנית גרינברג ודניאל עמית

"בשבוע שעבר השקנו את סדרת מברשות השיניים החשמליות פיליפס Sonicare בישראל. לאור החזרה של כולנו לסוג של שגרה והאפשרות לחייך ברבים, מצאנו את הזמן הנוכחי כתזמון הטוב ביותר להביא את המברשת שהצליחה כל כך באירופה וארה"ב, גם לישראל. פיליפס Sonicare היא מברשת השיניים הראשונה המבוססת על גלי קול, התנודות שלה מהירות מאוד ו-2 דקות צחצוח בפיליפס Sonicare שוות ערך לחודש שלם של צחצוח במברשת ידנית. מעבר לביצועים המרשימים שלה, העיצוב שלה יוצא דופן והיא נראית ממש כמו אביזר ביוטי המגיע במגוון צבעים כמו ורוד ושחור. ההשקה, הבלעדית לסופר פארם (אופליין ואונליין), היא בשיתוף מלא של כמיפל – המשמשים כמפיץ והיבואן הרשמי של פיליפס בתחום זה. הסדרה כוללת 5 דגמים ברמות מחיר שונות שיכולות להתאים לצרכים שונים של המשתמשים, תצוגה מרשימה בסופר פארם ומבצע של 25% הנחה לתקופה של שבועיים. קמפיין ההשקה כולל חסות בטלוויזיה ופעילות משפיעניות ברשת".


מה מטרת הקמפיין?

"מטרת קמפיין היא בעיקר לייצר מודעות למותג פיליפס Sonicare ולהדגיש את הבידול של הפתרונות של פיליפס אל מול המתחרים. צרכנים שמתנסים במברשות השיניים של Sonicare ברחבי העולם מדווחים כי אחרי הצחצוח עם Sonicare מאוד קשה לחזור אחורה. המשתמשים מעידים כי תחושת הרעננות והניקיון אחרי השימוש ב- Sonicareהיא מקסימלית ויש אפילו המשווים אותה לתחושה שיש בתום הביקור אצל שיננית. המברשת עוצמתית מאוד מצד אחד (החל מ-31,000 תנודות בדקה), אך גם מעוצבת כדי להגן על החניכיים העדינות ולכן, לא מהווה סיכון לנסיגת חניכיים ולא גורמת לכאב. את כל המסרים והיתרונות הללו חשוב לנו להדגיש בקמפיין הפרסומי ובאמצעות חלוקת המוצר לנסיינים אשר ישתפו את הציבור ברשמים מההתנסות שלהם – בלי מסרים, בלי קריאייטיב, הכי אותנטי שיש".


מה הייתה עלות הקמפיין?

"500 אלף שקלים".


מה הקמפיין כלל?

"הקמפיין כולל חסויות של 6" בטלוויזיה ושיתוף פעולה עם משפיעניות מובילות כמו דנית גרינברג, דניאל עמית, קורין גדעון, מירן בוזגלו ומיכל ויצמן (מיכל הקטנה). בניגוד למה שנוטים לחשוב, לא הייתה בקשה מהמשפיעניות להעביר מסרים ולא יצרנו קריאייטיב מותאם עבורן, אנחנו כל כך מאמינים במוצר כך שלמעשה, רק ביקשנו מהן להתנסות ב-Sonicare למשך שבוע ימים לפחות ולאחר מכן, לספר לעוקבים מה הייתה החוויה שלהן. לכן, לא הופתעתי כלל מהתגובות. המשפיעניות התלהבו מאוד מהביצועים של מברשת השיניים ודיווחו על תחושת ניקיון שלא הרגישו עד כה. מאוד התרגשתי לראות את התוצרים, במיוחד מכיוון שאני עצמי משתמשת כבר שנתיים ב-Sonicare ומכירה את ההשפעה שלה".


אילו אתגרים צצו לפני ובמהלך הקמפיין? כיצד התמודדת איתם?

"האתגר המרכזי הוא כמובן התחרות מול המותגים המובילים בשוק, אשר יש להם נוכחות משמעותית על המדפים במשך שנים. המתחרים שלנו מפרסמים בטלוויזיה ובדיגיטל ויוצאים במבצעים מאוד עמוקים. הפתרונות של Sonicare צפויים להיות ממוצבים ברמה גבוהה ויקרה יותר מהמתחרים ולכן, האתגר יהיה להסביר לצרכנים מהם היתרונות, מדוע שווה לשלם יותר עבור Sonicare ואיזו חוויה צפויה להם מהשימוש. בנוסף, תחום מברשות השיניים החשמליות אינו נתפס כתחום סקסי. חלק מהמשפיענים שפנינו אליהם לא הביעו עניין. אבל עכשיו, אחרי שכולם קיבלו את המוצר, ראו את הגימור, העיצוב והרגישו את התחושה המעולה שמתקבלת עם השימוש, התגובות שאנו מקבלים מתלהבות ביותר. חלק מהמשפיעניות אפילו התחילו לעלות טיזרים לפני העלייה הרשמית על דעת עצמן. הקמפיין עובד כל כך טוב שחלק מהדגמים המעוצבים אזלו מהמלאי לאחר מספר ימים בודדים. מדובר במהלך השקה חזק ומוצלח מאוד וכאמור, זה לא מפתיע אותי מאחר והמוצר הוא באמת שילוב מושלם בין עיצוב וגימור גבוהים ובין ביצועים נהדרים".


בצילום: יעל סונסינו. צילום: חגית גבריאלי

 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד