חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת IDdesign משיקה קולקציית ריהוט בקמפיין פרסום שצולם בנגב וים המלח

צילום: מנחם עז (הגדל)
צילום: מנחם עז

רשת העיצוב הבינלאומית  IDdesignמשיקה קולקציית ריהוט פנים, שעוצבה בהשראת אתרים אייקונים בארץ בקמפיין שצולם על רקע אותם נופים אייקונים שבדרום הארץ. אורן נורי, מנהל הסחר והמעצב הראשי של רשת IDdesign, בחר בקפידה את נקודות העניין ובהתאמה את פריטי הקולקציה שמדברים עם הנוף באותה השפה. השקת הקולקציה מלווה בקמפיין פרסום שצולם במדבר, וילווה בפרסום בפרינט ובדיגיטל.


הקמפיין כולל סדרת צילומים ייחודית המפגישה בין ההשראה לבין הריהוט שנראה כאילו היה חלק בלתי נפרד מהנוף. אחרי תמונת העירום ההמוני של ספנסר טוניק ומותגי האופנה שנמשכו לנופים של ים המלח, גם הרהיטים מגיעים למקום הנמוך ביותר בעולם. חבל הארץ הפוטוגני, ים המלח, הוא אזור בינלאומי של תיירות, טבע ומרקם חיים ייחודי ואחד מפלאי העולם.  כסאות, כורסאות ושזלונג רביצה הונחו באגביות ונראה כאילו הם מזמינים את המטייל להתיישב למול הנוף השלו. המדבריות, גווני האדמה החמימים לצד הגוונים השקטים של ים המלח, קווים מעוגלים של אבני הגיר, רקיע הכוכבים והדקלים, כולם בדרום הארץ, היוו השראה לנורי, שתחת ידו הקריאטיבית עוצבו הפריטים במראה על זמני, בקווים נקיים וגימור מוקפד. כך למשל, כורסת רביצה בקווים מעוגלים בצבע חמרה צולמה על רקע השקיעה במדבר, אגרטלי חרס פיסוליים השתלבו בצורה הרמונית ברקע המדבר, כורסת ישיבה הונחה תחת צילו של עץ שיטה בודד בעין גדי וזוג כסאות בגווני תכלת וירוק צולמו בשפת ים המלח.

האתרים האייקונים שמככבים בפרויקט וקיבלו מקום של כבוד הם מצוקי דרגות, עין גדי, חוארי מצדה, חוף עין בוקק, שמורת טבע עין בוקק וצוק תמרור במדבר יהודה.


לדברי נורי: "מגפת הקורונה גרמה לישראלים רבים לגלות מחדש את ישראל כיעד תיירותי. על רקע זה, בחרנו ברשת IDdesign לתת במה לנופים העוצמתיים בדרום הארץ, על רקע השקיעה או בשעות הבוקר המוקדמות בזמן הזריחה לתפוס רגע של יופי עוצר נשימה, עם רהיט נוכח ומעוצב מחומרים טבעיים". 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד