חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת סטודיו C חוזרת לפרסם וחושפת את הסניף הראשון

רשת סטודיו C חוזרת לפרסם וחושפת את הסניף הראשון (הגדל)

רונית רפאל שוב מאחדת עולמות ומשיקה את פעילות סטודיו C במתכונת חדשה שכוללת שילוב שיעורי סטודיו C המפורסמים לחיטוב וחיזוק  יחד עם טיפולי יופי, תזונה ו - wellness והכל תחת קורת גג אחת בקונספט החדש של רשת סטודיו C.


הקמפיין הראשון לקראת ההשקה יעלה השבוע  בשלטי חוצות (מכוונים), בפרינט ובדיגיטל באמצעות משרד הפרסום זרמון גרופ ובהשקעה של 4 מיליון שקלים.

הקמפיין תחת הסלוגן "יופי של תוצאות" חושף את מיקומו של הסניף הראשון החדש והמעוצב שייפתח -  במרכז צמרות בהרצליה.

 

רפאל והצוות החליטו  על הגבלה של לא יותר מ- 1200 מנויות לסניף כדי לשמור על רמת שירות גבוהה ויחס אישי לכל לקוחה.
  

הסניף הראשון של הרשת במתכונת המחודשת, לאחר שהשיטה נרכשה על ידי רונית רפאל, ייפתח בחודש הקרוב במרכז המסחרי צמרות בהרצליה, מקום בו פעל בעבר אחד הסניפים הוותיקים של הרשת. מדובר בסניף דגל שיעיד על המתכונת החדשה וההבטחה של הרשת למתאמנות. במתחם החדש יפעלו שני אולמות אימונים, עולם שכולו ספורט ו- wellness טיפולי יופי, הרזיה ותזונה נכונה ובעיקר ספורט בשיטה של סטודיו C הידועה כשיטה אפקטיבית לתוצאות מהירות וארוכות טווח.


לראשונה יהיה גם אולם לאימוני TRX  ומתחם ביוטי, ספא ו- wellness שיציע ללקוחות ממיטב טיפולי ומוצרי מותג הטיפוח הבינלאומי של רונית רפאל L RAPHAEL GENEVE  לפנים ולגוף .

 

לדברי רונית רפאל: סטודיו C החדש יעניק ללקוחות  חוויה חדשה ועדכנית. סניפי הרשת החדשים יפעלו בסינרגיה מושלמת לפעילות 13 מרכזי "רונית רפאל- מדע היופי" שפועלים בישראל כבר 30 שנים והפכו לסיפור הצלחה ישראלי ובינלאומי.


רשת סטודיו C היא מהוותיקות והיעילות ביותר שבין רשתות הכושר והספורט בישראל ואהובה על ידי נשים רבות שמחכות לפתיחה המחודשת. מטרת הקמפיין הראשון היא לפנות למתאמנות הוותיקות של הרשת שמצאו את עצמן ללא מסגרת אימונים לחזור ולהתאמן ברשת וליהנות מהטבות מיוחדות. בנוסף אומרת רפאל, נפעל להגדיל את מעגל המתאמנות להן נציע את השיטה המוכחת של סטודיו C במתכונת חדשה ומודרנית שתשלב בין האימונים המוכרים לשיטות חדשות.
זאת לצד פעילות משלימה שתביא  בשורות בתחום  אורח החיים הבריא, תזונה נכונה, שמירה על משקל, טיפולי יופי ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד