חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת שופרסל מעניקה חסות אישית לחמישה ספורטאים אולימפיים ישראלים

צילום: סיון פרג' (הגדל)
צילום: סיון פרג'

בהמשך לתמיכה במשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020, שופרסל תעניק חסות למשלחת גם במשחקים האולימפיים שיתקיימו בפריז 2024. במסגרת ההסכם, שופרסל תעניק חסות לוועד האולימפי בישראל על מנת לסייע למשלחות הישראליות וללוות את הספורטאיות והספורטאים להישגים. בנוסף לכך, שופרסל הכריזה על חמשת הספורטאים שיזכו לחסות אישית, במסגרתה כל ספורטאי יקבל מלגה חודשית בשנתיים הקרובות: דריה אטמנוב – מתעמלת אומנותית, תמנע נלסון לוי – ג'ודו, נמרוד קריביצקי –טאקוונדו, בלסנינג אפריפה - אתלטיקה, אנטסטסיה גורבנקו – שחייה.


 באירוע ההכרזה השתתפו מנכ"ל שופרסל עופר בלוך, יו"ר הועד האולימפי בישראל יעל ארד ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל גילי לוסטיג.  באירוע, אותו הנחתה אנה ארונוב, השתתפו חמשת הספורטאים שיזכו לחסות אישית מקבוצת שופרסל.

 

עופר בלוך, מנכ"ל קבוצת שופרסל מסר: "שופרסל גאה לתמוך בספורטאים ישראלים מובילים ומבטיחים, המהווים דוגמה ומופת למסירות, התמדה ונחישות.

אנו מקווים כי תמיכתנו תאפשר להם להתמקד באימונים ולהביא כבוד וגאווה למדינת ישראל. בהצלחה רבה לכל ספורטאיות וספורטאי המשלחת הישראלית לפריז 2024".

 

יעל ארד, יו"ר הועד האולימפי בישראל אמרה: "אני רואה בחיבור עם קבוצת שופרסל ממשחקי טוקיו לפריז עוגן חשוב מאוד ליכולת שלנו לתרגם את החלום האולימפי להצלחות בזירה הבינלאומית.

בזכות שיתופי הפעולה המסחריים, הוועד האולימפי בישראל יכול להגדיל את התמיכה בספורטאי הסגלים האולימפיים, במעטפת הרפואית-מדעית, בתמיכה בצוותים המקצועיים ובטיפוח הנוער ההישגי.

היום אנחנו מעמיקים את שיתוף הפעולה גם לתמיכה אישית בספורטאיות וספורטאים מצטיינים ובכך מאפשרים להם שקט תעשייתי בדרך למשחקים האולימפיים פריז 2024

המשלחת האולימפית היא אחד מקטרי המצוינות הבולטים של החברה הישראלית ותפקידינו לוודא שהספורטאים שלנו יקבלו את התנאים האופטימליים להצלחתם"

 

  1.  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד