הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אליפות תל אביב ב- SUP תתקיים בפעם השלישית

7/10/2015
TLV OPEN SUP RACE 2015 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP  תוזנק ביום שבת 17.10.2015 מחוף גורדון בתל אביב. האליפות  תיערך זו השנה השלישית ברציפות, בהשתתפות כ-350 חותרים בהם ילדים, נשים, חובבים ומקצוענים ומהווה מפגש של חותרי סאפ מכל חופי הארץ, מאשקלון ואשדוד עד הקריות ונהריה.
.
התחרות כוללת חתירה על הגלשן במים הפתוחים + ריצת חוף לצד קהל הצופים, אלמנט המקרב את התחרות לצופים בחוף ומשדרג את האווירה. האליפות מאורגנת בשיתוף עם עיריית תל אביב-יפו, חברת ימית סחר ומועדוני לב הים.
 
הסאפ מציע אימון וחיטוב מלא לכל הגוף ולכן הוא מאוד פופולארי בקרב נשים ודוגמניות בפרט (בר רפאלי ושרי גבעתי), גם השר גלעד ארדן חותר SUP לצד הגולשים הבכירים של ישראל בהם שחר צוברי, נמרוד משיח ומעיין דוידוביץ'.
 
יובל בוצר ממארגני התחרות: "הסאפ הוא הספורט הימי בעל קצב הגדילה הגבוה בעולם!  כל אחד מסוגל להצליח כבר מההתנסות הראשונה וההרגשה ממכרת. ישנן כמה נישות לענף וכך כל אחד מוצא את מקומו: חתירה ספורטיבית, תפיסת גלים, חתירה בנהרות ואגמים, יוגה על הסאפ, או סתם כחלק מבילוי שבת משפחתית בים. אנו מזמינים את חובבי הסאפ לקחת חלק באליפות הפתוחה של תל אביב ומזמינים את הקהל הרחב לצפות בתחרות מחוף הים או מטיילת תל אביב, ולהיחשף למרוץ טכני מלא אדרנלין המתקיים בקרבת קהל המתרחצים ומנוהל ע"פ סטנדרטיים בינלאומיים ((SUPAA)".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד