הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עכבר העיר מפרסם את רשימת הזוכים ל- 2015

30/12/2015

עכבר העיר, אתר התרבות, הבילוי והפנאי המוביל בישראל, קיים זו השנה השלישית את התחרות לבחירת המופעים, המסעדות, המקומות ואירועי התרבות והרשת של 2015. גולשי האתר בחרו את הזוכים מתוך הקטגוריות: אוכל, לילה, ילדים, מוזיקה, במה, אמנות, טלוויזיה, סרטים, רכילות, רשת ואירועים מיוחדים. ההצבעה נמשכה שלושה שבועות, במהלכה נספרו מעל 35 אלף הצבעות.

ההצבעה הייתה פתוחה במשך כחודש  דרך אתר מיוחד במהלכה הגולשים בחרו במועמדים מכל הארץ בקטגוריות: אוכל, לילה, ילדים, מוזיקה, במה, אמנות, טלוויזיה, סרטים, רכילות, סערת הרשת של השנה ואירוע השנה. בכל אחת מהקטגוריות קראו הגולשים על הנימוקים שהובילו לבחירת המועמדים מנהריה ועד לאילת, הכירו את השופטים המומחים, הגיבו ושיתפו ברשתות החברתיות.


במהלך התחרות התעורר מאבק עיקש בין עמוד הפייסבוק של החינוכית לבין עמוד הפייסבוק של מירי פסקל, במהלכו ביקשה החינוכית מפסקל שתוותר על מועמדותה על מנת שתוכל לזכות בפרס. בין השתיים התעורר ויכוח אמוציונלי שתוצאותיו עד לרגע זה לא ברורות.
המצביעים בכל הקטגוריות נכנסו להגרלה נושאת פרסים, שכללו טיסות וחבילות נופש זוגיות לבוקרשט, רומא ואילת מתנת ישראייר. 
בקטגוריית האוכל זכתה מסעדת טוטו בתואר המסעדה הטובה ביותר, הבית התאילנדי נבחרה למסעדה בה יש את העסקית הטובה ביותר, המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים זכה בתואר אוכל הרחוב הטוב ביותר.


בקטגוריית לילה,  התדר זכה בתואר הבר הטוב ביותר של השנה, והבלוק זכה בתואר המועדון הטוב ביותר.
בקטגוריית ילדים, המופע בגדי המלך של להקת פרסקו זכה בתואר המופע הטוב ביותר של השנה ומקום הבילוי הטוב ביותר הוא מוזיאון הילדים בחולון.
בקטגוריות מוזיקה, זכו פורטיסחרוף בתואר המופע הישראלי הטוב ביותר, באלבום השנה זכה דודו טסה ובבחירת המערכת זכה אלבומו של טונה. המופע הבינלאומי הטוב של השנה הוא של להקת בון ג'ובי ואילו מערכת האתר בחרה ב- Eagles Of Death Metal כמופע הטוב של השנה.
בקטגוריית במה, בתואר המופע המחול הטוב ביותר זכה המופע חופש של להקת הבלט נס ציונה, וההצגה הטובה ביותר היא "אוויטה" של תיאטרון הבימה.
בקטגוריית אמנות, התערוכה "קיצור תולדות האנושות" שבמוזיאון ישראל זכתה בתואר התערוכה הטובה ביותר.
בקטגוריית טלוויזיה, הסדרה "פאודה" של yes זכתה בתואר סדרת המקור הישראלית הטובה ביותר ו"משחקי הכס" כסדרת הרכש הטובה ביותר.
בקטגוריית הסרטים, "באבא ג'ון" נבחר על ידי הגולשים כסרט הישראלי הטוב ביותר של השנה, ואילו "את לי לילה" קטף את תואר בחירת המערכת באותה קטגוריה. סרט האנימציה "הקול בראש" נבחר לסרט הבינלאומי הטוב ביותר.
בקטגוריית רכילות, טל פרידמן נבחר לאינסטגרמר של השנה, אודי כגן נבחר לכוכב הלוהט של השנה וגל גדות כפאשניסטה של השנה.
בקטגוריית סערת הרשת נבחר  דניז דניז ועמוד הפייסבוק של החינוכית נבחר על ידי המערכת.
בקטגוריית אירועים, זכה "לילה לבן תל אביב" בתואר האירוע של השנה ואילו עונת התרבות הירושלמית נבחר לאירוע הטוב על ידי המערכת.
 
 
 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד