הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: לברוח לעולם אחר

6/04/2017
פינוקים למנהלים: לברוח לעולם אחר

הרשת החדשה של מתחמי המציאות המדומה VR STATION , הממוקמת בגלילות ובראשל"צ, מזמינה את המנהלים והעובדים להתאוורר, לשכוח מהלחצים במשרד ולצאת מהשגרה במשחקים בעולמות דמיוניים! מתחמי VR STATION מציעים משחקים במציאות מדומה המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום - HTC-VIVE .

 

המשתתפים במשחקים במציאות מדומה חווים חוויה נהדרת ויוצאת דופן שבה המציאות האמתית מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק תוך כדי   אינטראקציה מושלמת בין שני העולמות. ("מיקס ריאליטי" בז'רגון המקצועי).

 

מגוון המשחקים הוא רחב: משחקי הרפתקאות ואקשן, משחקי יצירה, חדרי בריחה במציאות מדומה, משחקי מוזיקה ואתגר ועוד. יש גם משחקים המאפשרים משחק בקבוצה (עד 6 אנשים) באותו עולם דמיוני. השחקנים מקבלים משימות משותפות, ועוברים חוויה מיוחדת במינה. משך המשחקים – חצי שעה או שעה.

 

מתחם VR STATION בראשל"צ ממוקם במתחם חדרי הבריחה "אניגמה", המציע מגוון חדרי בריחה מרתקים המדורגים בין עשרת חדרי הבריחה הטובים בישראל (פארק היורה, אינדיאנה ג'ונס, הצוללת). המתחם מציע עשר עמדות של HTC VIVE . בראשל"צ אפשר לארגן יום כיף המשלב פעילות בחדרי בריחה במתחם "אניגמה" ומשחקים במציאות מדומה ב-VR STATION .

 

במתחם VR STATION בסינמה סיטי בגלילות 7 עמדות שלHTC VIVE , ומוצעות בו אטרקציות נוספות של מציאות מדומה:

 

* "פחד גבהים" – אטרקציה עוצמתית שבה המשתתף הולך לכאורה על קורה בגובה עצום של 120 קומות.

 

* כסאות סימולטור – המשתתף צופה בסרט מציאות מדומה מרהיב של נסיעה ברכבת הרים ב-360 מעלות, תוך כדי ישיבה על כיסא סימולטור הנע בסנכרון עם הסרט.

 

מחיר לחצי שעה: 70 ₪ / לשעה 130 ש"ח

המתחמים נגישים לאנשים הנעזרים בכיסא גלגלים.

לפרטים ולהזמנת מקום:   www.vrstation.co.il

 

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד