הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הרבלייף תעניק חסות של מיליון וחצי ש"ח לוועד האולימפי

5/04/2016

חברת התזונה הרבלייף ישראלחתמה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי בישראל, במסגרתו תעניק חסות תזונתית בשווי 1.5 מיליון ₪ כולל מענק כספי ומוצרים עבור הספורטאים. החסות אותה מעניקה חברת הרבלייף ישראל לוועד האולימפי בישראל ולמשלחות האולימפיות של ישראל, הינה לתקופה של חמש שנים: למשחקים האולימפיים בריו 2016 ולמשחקים האולימפיים שיהיו בטוקיו ב- 2020.

 

הכספים לוועד האולימפי בישראל במסגרת החסות של הרבלייף ישראל יוקדשו לעזרה באימונים ולצרכיהם התזונתיים של הספורטאים, חברי הסגל האולימפי. בנוסף תעביר חברת הרבלייף ישראל מידי חודש לחברי הסגל האולימפי ממוצרי התזונה של הרבלייף, התומכים ומסייעים לפעילות ספורטיבית ותורמים לאורח חיים ספורטיבי ובריא.

 

מוצרי התזונה אותם מעניקה חברת הרבלייף ישראל לספורטאי הסגל האולימפי, ניתנים בהתאמה אישית לכל ספורטאי, בפיקוח של המחלקה הרפואית של היחידה לספורט הישגי – הזרוע המקצועית של הוועד האולימפי בישראל,  וייעוץ חיצוני של דר' יוני ירום מומחה לרפואת ספורט ומבעלי חברת מדיקס יחד עם בכירים בחברת הרבלייף ישראל.

 

זו הפעם הראשונה בה חברת הרבלייף ישראל מעניקה חסות לספורטאים השייכים לוועד האולימפי בישראל. עד היום העניקה חברת הרבלייף חסות לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית,והיא תמשיך לעשות זאת , לצד הענקת החסות הקבוצתית לספורטאי הוועד האולימפי של ישראל חברי משלחת ישראל למשחקים האולימפיים.

 

יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל: "הוועד האולימפי בישראל שמח מאוד על שיתוף הפעולה עם חברת הרבלייף ישראל מהמובילות בתחומה בעולם. יחד נפעל להגברת המודעות לאורח חיים בריא של הספורטאים  והאוכלוסייה כולה. זהו תחילתו של מסע ארוך טווח לקידום הספורט בישראל ושינוי תפיסת עולם בקרב האוכלוסייה הרחבה לאורח חיים בריא שעיקרו הקפדה על תזונה נכונה ומבוקרת בשילוב פעילות ספורטיבית"

 

רון פורת, מנכ"ל הרבלייף ישראל מסר: "בהמשך למדיניות חברת הרבלייף המעודדת ומקדמת אורח חיים בריא ופעיל, זו איננה רק סיסמא עבורנו, אלא דרך פעולה ואג'נדה לאורה אנו פועלים הלכה למעשה. הענקת החסות התזונתית לספורטאים האולימפיים של ישראל המיוצגים על ידי הוועד האולימפי, הינה ההוכחה לכך."

 

עוד הוסיף פורת: "חברת הרבלייף ישראל ואני העומד בראשה, מאחלים לכל ספורטאי ישראל וחברי הסגל האולימפי בפרט, הצלחה במשחקים האולימפיים. מחזיקים להם אצבעות,  מקווים  ובטוחים כי ייצגו את מדינת ישראל בכבוד ובהצלחה."

 

 

 

חברת הרבלייף העולמית מעניקה חסויות למעל 250 נבחרות ואירועי ספורט בכל העולם, כולל לשחקן הכדורגל המפורסם כריטיאנו רונאלדו, נבחרת הכדורגל LA Galaxy  וספורטאים נוספים מתחומים שונים ברחבי העולם.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד