חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"תיירות בעולם החדש" - "ישראל היום" יקיים בשבוע הבא כנס שיווק בתחום התיירות

קרדיט תמונה: ישראל היום (הגדל)
קרדיט תמונה: ישראל היום

"ישראל היום", העיתון הנפוץ בישראל, יקיים כנס שיווק נוסף במסגרת MTODAY - פורום השיווק והפרסום של "ישראל היום". הכנס יתקיים ב-15.6, יום שלישי בשעה 11:00 וישודר באתר והאפליקציה החדשים של "ישראל היום". המפגש יעסוק בשאלות הבוערות ביותר של ענף התיירות בעידן שלאחר הקורונה, ביניהן: לאן הולך עולם תיירות הפנים? איך מביאים לישראל תיירים זרים? כיצד הקורונה תשנה את העולם החווייתי? מה יהיו העוגנים של התיירות המקומית? במהלך הכנס ננסה לענות על שאלות אלה ועל סוגיות נוספות.

 

ניתן להירשם בקישור הבא: https://marketing.israelhayom.co.il/tourism-conference/

 

במסגרת הכנס, שיתקיים בהנחיית כתב התיירות ומגיש הטלוויזיה, עמית קוטלר, יתקיימו מספר מפגשים מרתקים שיעסקו בנושאים הבאים:

·       "עולם חדש, צרכן חדש" - כיצד השנה האחרונה שינתה את האופן שבו אנחנו צורכים תיירות? האם נעדיף להזמין חופשה ישירות באונליין או דרך סוכני הנסיעות? מהי הדרך הנכונה לפנות לצרכנים היום ומה תפקידם של הבלוגרים בשיווק תיירות ואיך ניתן לייצר עתיד חדש לענף?. המשתתפים בפאנל: טלי לאופר, מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות, ניר מזור, סמנכ"ל שיווק 'קשרי תעופה', טלי נוי, סמנכ"לית שיווק ומכירות ב'איסתא', יניב לאניס, מייסד טיסות סודיות ו- לירי חורש רינמן, מייסדת בלוג התיירות Traveliri.

 

·       טרנדים ומגמות בעולם התיירות - מהם היעדים הפופולריים? האם נעדיף לטייל בעיר או בטבע? באיזה אופן נזמין את החופשה הבאה שלנו ועוד. המשתתפים בפאנל:  עפר קיש, מנכ"ל קבוצת 'לופטהנזה ישראל', שלומי עם שלום, ראש מטה מנכ"ל וסמנכ"ל תקשורת וקשרי ממשל ב'אל על' ו-גיל סתיו, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב'ישראייר'.

 

·       הסכמי השלום - כיצד הם ישנו את מפת התיירות המקומית - האם הסכמי השלום הפכו לעוגן משמעותי בתקופת הקורונה עבור ענף התיירות הישראלי? מה עשה הסכם השלום עם מרוקו ומה הצפי לשנה הקרובה? האם אנחנו צפויים לראות כאן תיירים מהמפרץ ומהי הדרך הנכונה לארח את התייר המוסלמי. המשתתפים בפאנל:  זיו רוזן, מנכ"ל קבוצת "גוליבר", איה מגן, מנכ"לית Talma Shlomo Travel Solutions'' ו-שרה סלנסקי, מנהלת בכירה חו"ל, משרד התיירות.

 

·       תיירות הפנים יוצאת ממשבר הקורונה- פנינו לאן? – האם אכן הסתיים המשבר? כיצד מתמודדים עם המחסור בכח אדם? מה התכנית של משרד התיירות כדי להגדיל את תיירות הפנים ולהביא גם תיירות נכנסת? כיצד ענף המסעדנות משתלב במאמץ לייצר תוכן נוסף וייחודי בענף התיירות? המשתתפים בפאנל: אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות, ראובן אלקס, מנכ"ל ושותף ברשת המלונות 'ישראל-קנדה', יפעת יגר, מנכ"לית ובעלים Magma'' ו- טום אביב, מסעדן ושף ישראלי.


אורן מרוןסמנכ״ל השיווק והסחר, ישראל היום: "ענף התיירות חווה טלטלה עצומה בעקבות מגפת הקורונה.
במציאות החדשה שנוצרה, כל השחקניות בענף התיירות, מחברות התעופה הגדולות והקטנות, דרך סוכני נסיעות ועד אנשי השיווק והמכירות, הבינו כי יצטרכו לשלב יצירתיות וחדשנות הן בתהליכי הרכשת הלקוחות והן בפיתוח המוצרים. אנו ב-"ישראל היום", סיקרנו את הנעשה בענף התיירות בצורה מקיפה ומעמיקה וסיפקנו לקהל הקוראים שלנו את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר בתחום. במסגרת הכנס הנוכחי, ננסה להבין בעזרת גורמים בכירים בענף התעופה והתיירות הישראלית, כיצד תיראה התיירות בעידן שלאחר הקורונה ועם לא מעט אתגרים מבית בעולמות תיירות הפנים. כנס זה הוא אחד מיני רבים שאנו צפויים לקיים בשנה הקרובה, שיעסקו בנושאים החמים ביותר שנמצאים על סדר היום".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד