חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: A9

פינוקים למנהלים: A9

חברת Touch Group החלה לשווק את ה-HTC One A9 ברשתות הריטייל השונות, כגון: באג, אייבורי, בסט מובייל ועוד. 
 

ה-HTC One A9 שואב השראה מיופיו של הטבע הסובב אותנו ומשתמש בצבעים עשירים ומרהיבים ובמרקמי גימור ייחודיים, גישה הקרויה "מטאלמורפוזה". קימורים חדשים, פינות מלוטשות ואפילו הגומחות המדויקות של כפתור ההדלקה משתלבים זה בזה ללא דופי במסגרת מתכת דקה ביותר המעניקה לטלפון תחושה טבעית וקלת משקל. 

 

בצד הביצועים ה- HTC One A9 הינו הסמארטפון הראשון שאינו נקסוס עליו מותקנת מערכת ההפעלה Android 6.0 Marshmallow. המכשיר מצויד במעבד המתקדםSnapdragon 617  של Qualcomm המכיל יחידת עיבוד מרכזית משולבת X8 LTE  ו-8 ליבות 64 סיביות, מסך 5 אינטש מזכוכית 2.5D Gorilla 4 של קורנינג ברזולוציית HD AMOLED מלאה ומצלמה אחורית איכותית של 13 מגה פיקסל עם מנגנון ייצוב אופטי של התמונה.

 

המצלמה האחורית העיקרית עם 13MP מציעה מנגנון ייצוב אופטי של התמונה (Optical Image Stabilization OIS), המצמצם אוטומטית את ההשפעות של תנודות היד ומתקן אותן על מנת לספק תמונה ברורה כבדולח בכל צילום. במקביל, מצלמת ה-UltraPixel הקדמית מספקת צילומי דיוקן עצמיים הטובים ביותר שאפשר להשיג בכל תנאי התאורה הודות לחיישןUltraPixel של HTC הקולט 300% יותר אור מאשר המצלמות המקובלות בסמרטפונים אחרים.

 

ה-HTC One A9  מספק איכות צליל מעוררת השתאות הודות ל-HTC BoomSound™  ששולב באוזניות וטכנולוגיית סראונד של Dolby Audio™. יחדיו, חוויית הצליל אופפת את המאזין בצליל מלא חיים ואמיתי מאוד המעלה את הרזולוציה הגבוהה של האודיו רמה אחת גבוה יותר.

 

מחיר ה-HTC One A9 אצל Touch Group, היבואנית הרשמית של HTC  בישראל, הוא: 2600 ₪.

עבור לתוכן העמוד