הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מיכאלשווילי וגיאור מעלים קמפיין חוצות ל- easy2give

15/12/2014
מיכאלשווילי וגיאור מעלים קמפיין חוצות ל- easy2give

בקמפיין, המנוהל על ידי חברת הפרסום צדר יריב, מככב שלום מיכאלשווילי, המחזיק בבעלות משותפת ומשמש גם כפריזנטור של החברה. מיכאלשווילי מופיע כאשר תחתיו מופיע הסלוגן: "מתחתנים? מתנות לאירועים בכרטיס אשראי". הקמפיין עלה בקירות ענק נור בפריסה ארצית במקטעים של קיבוץ גלויות, רוקח, גלילות וכן קירות בפריסה ארצית. כמו כן, הקמפיין מלווה בפעילות ברשתות החברתיות ובאתרי המתחתנים השונים .

שלום מיכאלשווילי שותף ופרזנטור Easy2give מציין : "Easy2give הינו שירות אשר נועד להקל על הצרכנים. המטרה שלנו הייתה להעניק פלטפורמה נוספת לעולם של אירועים ומתנות, לא עוד צ'קים או משיכת מזומנים. זה קל זה נגיש ונח לכולם ."

גיא גיאור מנכ"ל Easy2give מציין: "פניתי ביוזמתי לשלום מיכאלשווילי בבקשה שייצג אותנו כ-פנים של החברה, כשלמד להכיר את המיזם החליט להצטרף איתי כשותף פעיל וכמי שמוביל את הקו הקריאטיבי".

עמדות Easy2give ממוקמות בעשרות אולמות אירועים ברחבי הארץ, פותחו במיוחד לשירות הענקת המתנות. הן מעוצבות למשעי, עם ממשק פשוט וידידותי.

הממשק מחליף את המנהג המקובל והמסורבל של הענקת  צ'ק במעטפה או מזומן עבור בעלי השמחה. המתנה מועברת ישירות אל חשבון הבנק של בעלי השמחה- שמעתה לא יצטרכו להגיע פיזית אל הבנק למחרת האירוע או לשאת עימם כמות גדולה של מזומנים, ללא פחד מגניבות או אי נעימויות מטלפונים לאורחים על בעיה ברישום הצ'ק.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד