חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ערוץ הספורט רכש את התקצירים למשחקי המונדיאל

ערוץ הספורט רכש מהערוץ הראשון את התקצירים של כל משחקי המונדיאל. התקצירים,   מ-64 משחקי המונדיאל, ישולבו במסגרת מהדורות "חדשות הספורט" היומיות, במהדורת הערב בשעה 19:00 ובמהדורת הלילה החגיגית לסיכום אירועי היום במונדיאל בשעה 23:30, מיד לאחר סיום המשחק האחרון של יום המשחקים. 

 

מהדורת הלילה החגיגית של  "חדשות הספורט" שתשודר מדי ערב בתום יום המשחקים בשעה 23:30 מביאה לצופים את סיכום היום ביבשת השחורה. במסגרת המהדורה יובאו כל תקצירי המשחקים, הדיווחים השוטפים, הפרשנויות והסטטיסטיקות של היום שהיה, בנוסף למודי בר-און המשמש שליח הערוץ בדרום אפריקה, שיביא את כל  הדיווחים והתמונות מהשטח.

 

רכישת התקצירים למהדורות "חדשות הספורט" מצטרפת להיערכות הכללית של ערוץ הספורט במונדיאל 2010. במסגרת חגיגת המונדיאל  משודרים תשעה משחקי מונדיאל בספורט5 HD, במקביל לשידורם בזכיינית ערוץ 2 "רשת". בין המשחקים שישודרו: ברזיל – חוף השנהב, איטליה – פרגוואי, ארגנטינה – יוון. בנוסף לשידור תשעת המשחקים בספורט5 HD, רכש הערוץ בבלעדיות את הזכויות לשידור המשחקים בסלולר. המשחקים ישודרו בשידור חי באפליקציית האייפון של ערוץ הספורט ובערוצים הסלולרים של הערוץ בשלוש חברות הסלולר.

 

כחלק מהחגיגה  העלה הערוץ שורה של תכניות חדשות המלוות את ימי המונדיאל ואת הימים שקדמו לפתיחת אליפות העולם. בין התכניות שעלו לאחרונה: תכנית הבידור "מונדיאל ביציע", בהנחיית דויד ליפשיץ, הכותב הראשי של ארץ נהדרת ושגיב פרידמן, ובהשתתפות  אנשי הבידור המובילים בישראל ביניהם: מריאנו אידלמן, אלי פיניש, טל פרידמן ונוספים, שעולה השבוע לאוויר ותשודר בימים ראשון ורביעי בחצות ב- LIVE5+. כמו כן, משודרת בימים שני עד חמישי בשעה 23:30, ב- GOLD5+, התכנית "המונדיאל שלי", בה בוחרים מובילי דעה בתרבות ובבידור הישראלי את משחק המונדיאל הגדול שלהם ובין משתתפיה: יובל סמו, אורי גוטליב, דויד קיגלר, נתן דטנר, אריה מליניאק ונוספים.

 

חגיגת המונדיאל של ערוץ הספורט החלה עוד לפני פתיחת הטורניר עם שידור תשעה משחקי הכנה למונדיאל ביניהן משחקיהן של  נבחרות איטליה, אנגליה, צרפת והמארחת דרום אפריקה, לרבות משחקיה של נבחרת ישראל מול נבחרות אורוגוואי וצ'ילה המשתתפות במונדיאל. בנוסף שודרה ב- LIVE5+ התכנית "מונדיאל 2010- הספירה לאחור" בהנחיית מודי בר-און ופרשני הערוץ, שליוותה את 32 הנבחרות עד לפתיחת משחקי המונדיאל 2010. ערוץ הספורט אף רכש את  הסדרה "הטוענות לכתר", שסיקרה את דרכן של 32 הנבחרות שהעפילו למונדיאל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד